Recenzia knihy: Liberty: Britský farebný vzor

Nakoniec, Liberty: Britský farebný vzor je k dispozícii v USA! (Aj keď nie * okamžite * k dispozícii, Amazon sa zobrazuje mimo skladu.)

Obrázok cez Liberty Blog
Požiadal som o kópiu na Vianoce a bol náležite potešený, ale ja som ho držal blogovanie, kým sa to ľahšie dostal. (Samozrejme, ak ste vo Veľkej Británii / riadku, môžete si ho objednať tu.)

Je to naozaj nádherná kniha a zahŕňa množstvo obrázkov podobne-nádhernej liberty tkaniny:

obrázok cez blog slobody

V mojej horúčke slobody sny, vydávali knihu, ako napríklad “Swatch-Clopédia”, že predajca Swatch Squatch Equighly robí – každá tkanina sloboda, ktorá bola kedy vyrobená, uvedená vo všetkých farbách. Je mi jedno, či stojí 300 dolárov, kúpil by som to. * A ja by som určite kúpil “Liberty Ročný” … Magalog, ktorý uviedol všetky tkaniny vyrobené za rok, vo všetkých farbách. Marketingové oddelenie Liberty Fabrics, počúvate?

Táto kniha naozaj nepotrebuje recenziu. Ak máte radi Liberty Fabrics, budete milovať túto knihu. Ak ešte nemáte radi LIBLTY TABUS, táto kniha bude pravdepodobne tipovať vás do láskyplného fabricu. Či tak alebo onak, mali by ste ho teraz objednať.

* Zvlášť ak by bol usporiadaný podľa roka, s indexom podľa mena a indexov dizajnérmi, vláknitou, väzbou a typu vzorov (malé kvety, veľké kvety, novinky, geometria …). Hej, dievča môže snívať!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Vážení Libertynovem 28, 2007
V Liberty na Saynovmer 3, 2008
Tkanina Nakupovanie v Japonsku: Liberty! 5. augusta 2008With 56 Komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *