Rompers: Ako nosiť dospelý z nich

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Romper, jumpsuit, playsuit, dospelého tímu – alebo čokoľvek, čo chcete zavolať – tieto jednodielne odevy sú of-moment módny trend, ktorý má svetovú pozornosť. Nosil si celebrity a cuteds podobne, Rompers majú elegantné siluety, ktoré silnú ženskú postavu a objatia všetky ideálne krivky. Sú normálne voľné montáž a môžu sa pohybovať od ležérneho až po formálne v dizajne. Ak máte radi vzhľad hravých Rompers, dopriať si svoje vnútorné dieťa a nosiť si dospelého tímu ideálnym spôsobom.

Tento príspevok môže pozostávať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

1. Vyberte si príslušenstvo vyhlásenia

Na kompenzáciu vyváženého vzhľadu Romper, vyberte si príslušenstvo, ktoré zvýšia váš súbor a dodá do ústredného bodu. Obmedzte svoje príslušenstvo k jedinému rozhodujúcemu kusu, ako je napríklad vyhlásenie náhrdelník, ozdobený čelenka, iskrivé visiace náušnice, alebo séria manžetových náramkov nosených na jednom zápästí.

2. Používajte podporné spodné prádlo

Shapewear je potreba pri nosení Rompers vytvoriť hladký, zjednodušený tvar a podporiť bruško a busty. Vyberte si spodnú bielizeň, ktoré pomôžu skryť akékoľvek nedokonalosti, ako sú vysokorýchlostné pančuchy, pevné ovládanie bodysuits alebo pásové cincery. Ak ste horný ťažký, rozhodnite sa pre Romper s rukávmi alebo popruhmi, aby ste sa uistili, že vaša podprsenka je skrytá.

3. Koordinovať svoju obuv

Topánky, ktoré si vyberiete nosiť s vaším Romper, môže urobiť alebo zlomiť váš vzhľad. Môžete ľahko zdobiť svoj súbor s pár štýlových čerpadiel alebo päty gladiátorov. Pre oveľa viac príležitostného vzhľadu sa rozhodnúť pre pár klietkových sandálov alebo bojových topánok. Široko-legged jumpsuits vyzerať najlepšie s robustnými vysokými klinmi, zatiaľ čo členle topánky doplnia na mieru zoskupenie.

4. Vedieť, aké štýly vyhovujú najlepšie

Zatiaľ čo Rompers môžu byť vysoko lichotivé na ženskej postave, nevyhovujú všetkým typom tela a životného štýlu. Napríklad, ak ste sebavedomí o vašich stehnách, alebo ak máte hrubé kolená, vzhľad vám nemusí vyhovovať. Rompers tiež nie sú vhodné pre ženy, ktoré potrebujú používať toaletu často, pretože jednodielne odevy trvať určitý čas na odstránenie.

5. Zvážte vekovú vhodnosť

Rompers sú jednoducho jedným z tých módnych trendov, ktoré vyzerajú najlepšie na mladšej generácii, zvyčajne do veku 22. Zatiaľ čo niektoré staršie ženy môžu určite vytiahnuť tento populárny vzhľad, môže to byť oveľa tvrdšie nájsť štýl Romper, ktorý je vek vhodné pre staršie ženy. Pred športovým dospelým zvážte, či je pohľad skutočne pre vás.

Jeden kus Rompers naďalej sú Uber Trendy, najmä počas jarných a letných sezón. Predtým, než vytiahnete, že playsuit z regálu, zvážte, ako budete nosiť, aké príslušenstvo by mohlo zvýšiť odev, akú obuv by mohla dopĺňať vzhľad, a ak je Romper ideálnym výberom pre váš individuálny vzhľad, vek a osobnosť.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *