Ako nakupovať Banana Republic

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

A “banánová republika” označuje nestabilné krajine. Avšak, Banana Republic, reťazec obchodov vlastnených Gap materskou spoločnosťou, je jedným z najviac konzistentne spoľahlivé nákupných destinácií pre pracovné žena.

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Banana Republic bola zahájená zbierka safari inšpirovaný z Jetsetter-ready oblečenie v neskorej 1970. Teraz sa trend-forward (a niekedy drahý) odevy rovnako ako doplnky tvoria špičku priestoru značky módneho reťazca, vrátane jedného vzoru spolupráce (Dobrý deň, mad zberných Men).

Tu je 411 na Banana Republic

Ako nakupovať Banana Republic

Vybrať-vaše-vlastné dobrodružstvo

Obchody sú nastavené podľa známok z rôznych častí svojho života. V jednom výklenku, budete objavovať džínsy, rovnako ako všetky odpalísk, rovnako ako príslušenstvo ísť s nimi, rovnako ako potom budete objavovať podobné set-up pre nosenie do práce kusov, khaki, atď. v prednej časti obchodu, existuje viac sezónne ponuky, ako sú kvetinové sekcie pre jar. vyzdvihnúť vizuálne ktorá apeluje na vás, alebo záchvaty, čo ste požiadavku, rovnako ako si budete môcť chytiť čo požiadavka Celkom vzhľad.

Chrbtová sekcie sú zvyčajne usporiadané podľa veľkosti, ako aj jednoduchý na oblasť v zadnej časti obchodu, ale pozor na začiatku Markdowns, ktoré nemusia byť veľmi významné. Je lepšie počkať týždeň alebo dva po predbežnom zníženie ceny za značné zníženie nákladov. Rozšírené veľkosti (vysoký, rovnako ako petites) sú k dispozícii iba online, ale rovnako ako u všetkých Gap vlastnených značiek, doprava je zadarmo s akýmkoľvek typom nákupe nad $. 50

Zvláštne CollectionsBanana republika má niekoľko obmedzených zbierky nákladu, ktoré ponúkajú špecifický štýl názor .. “BR monogram” k dispozícii dve špeciálne udalosti, vrátane hlavne koktejlových šiat, rovnako ako niekoľko hodvábne topy. Siaha až do jeho safari korene, zistíte kolekciu dedičstva, ktorá zahŕňa tradičné kúsky, ako je khaki. V poslednej dobe, Banana Republic začala dočasnej spolupráci s “Mad Men” kostýmová výtvarníčka Janie Bryant sa 60. inšpirované šaty, rovnako ako obleky.

Zaregistrujte sa na e-maily

Existuje toľko zľavy, aby sa mal na Banana Republic, že ​​niekedy je to ťažké pochopiť, ak ste stále najlepší. Veľkou východiskom je stále na svojom e-mailový zoznam. Môžete zaregistrovať on-line, rovnako ako budete okamžite dostať ponuku na 15 percent off. To nie je nič v porovnaní s obchody, ktoré pristane vo vašej e-mailovej schránky docela veľa každý deň, rovnako ako obchodov v stredu o 30 percent z jedného produktu alebo 40 percent z dvoch detí. K dispozícii sú tiež “happy hour” sa zaoberá, rovnako ako práca-výstroj ponuky.

Získať úspory cardYour pôjde hlbšie, ak využívajú Banana Republic kartu. Napríklad, môžete ušetriť 30 percent v priebehu trojhodinovej “sila obeda” ponuky. Samozrejme, ak nemáte tie karty okamžite vyplatiť, budú nakoniec stáť vám veľa.

Špeciálny servicesAs chcete žiť vo veľkomeste nemal už majú výhody, zvoliť obchody v New Yorku, San Francisco, rovnako ako ponuku Chicago “Štýl po predchádzajúcej dohode. Si bezplatný osobné stylista bude ponúkať konzultácie telefón, rovnako ako in-store relácií, ktoré vám pomôžu zistiť, čo to je potreba. Plus, dostanete špeciálne pozvánky na akcie, rovnako ako predaj.

Preskočiť zásoby OutletThe pri predajňa Banana Republic je, rovnako ako väčšina outletového centra priestor značky, je prevažne tvorený spodnou vysoko kvalitný tovar, vytvoreného pre danú predajňou (a nie objavil v obchodoch Banana Republic). Nehovoríme, že výstup nebude mať niekoľko kusov z hlavných obchodov nákupných centier, ale drvivá väčšina položiek v outletového centra nie je presne rovnaké veci, ktoré objavovať na vašej regionálnej mall založené na Banana Republic ,

Jeden rýchly spôsob, ako zistiť, či toto tričko máte radi je “výstup” položku, je pozrieť sa na etikete. Ak existujú tri bodky pod slovami “Banana Republic”, potom sa jedná o produkt vytvorený najmä pre zásuvky. Podobne v prípade, že listy sú z bronzu alebo tan / hnedé a / alebo štítok sám cíti lacný, potom s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o výstup jediný kus.

Pozrite sa na tieto Banana Republic nákup TipsHow vrátiť výrobok Príslušenstvo nápad obchodu Banana RepublicBanana republiky

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *