Šedá rybá kosť, Camel Cableknit Turtleneck

Coat: Charles Gray C/o Nordstrom Rack | Sveter: Lafayette 148 C/O Nordstrom Rack (viac skvelých možností tu) | Sukňa: Ann Taylor (stará, ale veľmi podobná tu a tu) Topánky: Cole Haan (tiež tu) Náušnice: Kenneth Jay Lane (podobný štýl tu)

< >

Pred pár týždňami som mal tú česť pomáhať osláviť otvorenie najnovšieho a najväčšieho obchodu Nordstrom Rack Store v Emeryville. Bol som oddaný stojan, pretože som bol malý dievčatko, takže povedzme, že sa ma nemuseli pýtať dvakrát. Ako vidíte vyššie, skóroval som tento nový obľúbený šedý rybie kosť a ideálny kabel Cabel Cableknit Turtleneck, ktorý s ním spáruje (Love the Color Combo) … nehovoriac o týchto šedých semišových podpätkoch členkov .

Tiež som sa vymyslel ako bandita v ich domácom oddelení, ktorý plánujem ísť znova, keď sa pripravím na sviatky, a my naďalej zdobíme náš domov. Moje najobľúbenejšie nálezy boli tieto hrnčeky Mosk Moskve Mule (tiež milujú tieto), ktoré budú ideálne pre moje obľúbené zimné koktaily.

Tiež, ak chcete zvýšiť svoju topánku na zimu, ich výber bootovania je teraz Bonkers. Toto sú najlepšia lacná alternatíva k topánkam Stuart Weitzman, ktoré som doteraz videl. Pozrite sa na všetky moje nálezy Nordstrom Rack nižšie!

Predchádzajúca položka

1 z 24

ďalšia položka

Tento príspevok bol vyrobený v spolupráci s Nordstrom Rack.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *