Tank Girl súvisí s Gorillaz

Tank Girl je známa britská komiksová séria, ktorú vytvorili Jamie Hawlett a Alan Martin. Pôvodná kresba, ktorá bola vyrobená Jamie Hawlett, dodatočné slová, ktoré vyrobili Rufus Dayglo, Ashley Wood a Mike McMahon.
Tank Girlthe Cute Thing o Tank Girl je, že jeho prvý tvorca, Hawlett je vždy dizajnérom postáv Gorillaz.
Gorillazthe názov postavy je veľmi jednoduchý, prečo je uvedený. Dievča riadi tank a tiež v ňom žije.
Tank Girl Tshirtthe záujem o Tank Girl bol taký veľký, že ju mali dokonca aj dizajnéri tričiek zahrnúť do svojich zbierok a klipartov. V Británii je celý prúd v S-tričku, ktorá vytvára službu týkajúce sa Tank Girl. Tričká sú vhodné pre chudé džínsy, kožené bundy a veľké topánky, rovnako ako skutočný punker by nosil.
Tank Girl Tshirttank Girl je nejakým superhrdinom, niečo z Wonder Woman, ale s malými rozdielmi. Je hrubá, je kvapkavá, ale tiež tak očarujúca!
Risingy z zlého vetra v tanku vie, že majú inú sexuálnu orientáciu, ako si ľudia myslia, že je normálne. Nelegálne zneužívanie látok ju tiež líšia od ostatných, takže dostane veľa reakcií. Komické centrá na dobrodružstvách so svojím mutantným priateľom, Booga, je nejaký druh Kangoroo v kombinácii s ľudskými geanmi.
Tank Girl and Boogathe Design je ovplyvnený punkovým vizuálnym umením. Taglines v tejto komiksovej sérii sú dezorganizované, anarchické, absurdistické a psychedelické. Použitá metóda je skutočne veľmi základná a zahŕňa koláž, techniku ​​rozrezania, prúd vedomia a metafiction. Záujem o konvenčný pozemok je veľmi malý.
Tank Girl Screenbeing pochádza z polovice 90. rokov, komiksové dievča je v súčasnosti podzemnej kultúry v Británii, ale stala sa veľmi populárnou aj vo zvyšku Európy. Slovo sa šíri, že v USA sa stalo celkom dobre.
Tank Girl in Action Girl predstavovalo značné úspechy. Keď to hovoríme, máme na mysli presne film, ktorý sa vytvoril po komikse, v roku 1995. Mená ako Iggy Pop (ako tvár Rat Face) a Naomi Watts (ako Jet Girl) patrili medzi hlavné predstavenia.
Plagát na film Tank Girl z roku 1995
0/5 (0 recenzií)

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *