Napriek tomu ešte viac publikovať o ekologických peňaženkách

, takže som minulý týždeň bežal do neuveriteľnej Indie (vlastne, bola postačovaná na to, aby som sa dozvedel na podujatie na NYPL, aby ma videl!), Ako aj ona bola prináša Ideálna taška. Chatovali sme sa, rovnako ako aj boom! Tam bola taška. Vážne, domnievam sa, že som prerušil svoju strednú myšlienku, aby som ju opýtal, kde dostala jej tašku.

“Bolo to z Daffy’s,” uviedol India, rovnako ako hneď môj srdce porazil rýchlejší – krásna taška, rovnako ako ten, ktorý bol zaručený, že nie je nákladovo 350 dolárov! India mi rýchlo ukázala všetky vrecká – tak početné krásne vrecká – rovnako ako ružové podšívky, rovnako ako mi dovolávajú kožu. Musel som mať jeden.

Ale bohužiaľ, v meste som nemal oveľa viac času! Rozhodne nie je dostatočný čas ísť do každej Daffyho … Čo robiť? Čo sme vždy, robia (pinky …) Prejdite na internet! V tomto prípade, obchodná spoločnosť Sierra, ktorá ju mala na sklade (Sierra je trochu oveľa drahšia ako Daffy, však bola stále sotva, <$ 100, čo je môj limit pre kabelky, dokonca aj ideálne). Prečo je táto taška dokonalá, môžete sa opýtať? No: Je to zelená, ktorá si vyberie ekologické (duh), hnedé, čierne, oranžové, rovnako ako sivé, ktoré sú farby všetkých mojich jesenných a zimných sezónach. Má krížový popruh. Je to obrovské dostatočné množstvo (11-x16-x4- ") držať môj macbook v jeho neoprénom rukáve, bez toho, aby bol tak obrovský, že notebook wobles okolo. Rovnako ako som spomenul vrecká? Štyri na prednej strane (dva zips, dva otvorené), jeden vnútri, rovnako ako jedno dlhé vrecko na zips na zadnej strane. Plus pero slučky! Nie je to kvapkajúce s fobmi alebo inými nebezpečnými kovovými bity. Je to úplne úplne bez obrovského loga. Stručne povedané: Genius. Prečo sa prejavuje v klírensových regáloch sveta, je puzzle - kto by nebola taška, dokonca aj na svojom pôvodnom (GULP) Cena $ 186? Ak chcete, ak chcete, kliknite na obrázok, ktorý chcete prejsť na obchodovanie s Sierra. Tiež je k dispozícii v čiernom, víne, ako aj hnedej. (Ekologická je najlepšia farba pre kabelky.) Zdieľajte to: Twitter Facebook Páči sa ti to: Rovnako ako načítanie ... Súvisiaci RANTING O HANDAGECH, OPTILAGUSTE 30, 2007 Tajné životy šaty # 14march 27, 2008WITH 80 Komentáre Tajné životy gowanov vol. 8SEPTEMENT 13, 2006

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *