Bell rukávy a malé sukne

Zdvihol na pár mojich veľmi obľúbených trendov pádu, nosil som tento bell-rukáv z-the-rameno top a malú sukňu na posledný deň New York Fashion Week. Aj keď je tu vysoký prvok trendu s týmto vzhľadom (ako je to často prípad s módny týždeň uličný štýl), milujem klasické prvky, ktoré udržiavajú uzemnené ako jemné čierne potrubia na rukávoch mojich bielych vrcholov alebo dvojitých prsných tlačidiel na sukne.

Som tak nadšená, aby som mal na sebe zvončekové rukávy a malé sukne, najmä ako teploty kvapky a začneme dostať oveľa viac kreatívne s vrstvami. S naším hroziacim premiestnením späť do New Yorku, bude to moja prvá skutočná zimná sezóna v priebehu jedného roka, a som nadšená, aby som získal nejaké využitie mojej skrine počasia, ktoré tu boli zanedbávané v Kalifornii. Útulný vzhľad predstavuje cez-the-kolenné topánky, hrubé pančuchy a robustné plety spárované s roztomilými malými sukňami, ako sú tie nižšie, ma pripravte a zbieram na jeseň a zimu. A pokiaľ ide o malé sukne, toto a toto je v súčasnosti v mojom nákupnom košíku. Môcť. Nie. Odolať.

< >

Rozlišovacie zvončeky na tomto off-the-the-rameno top to urobil jeden z mojich veľmi obľúbených kusov z módny týždeň a som zľavaný nad všetkými možnosťami zvončeka. Mám na mysli flip cez svoje obľúbené šaty zvonov, vrcholy a svetre nižšie a povedz mi, že nie si na palube. Tieto šaty? Zabudni na to.

< >

Top: Rozbité Ronny Kobo | Sukňa: C / Meo (tu a tu a podobná tu, tu, tu a tu) | Topánky: Jeffrey Campbell (k dispozícii aj tu, podobný tu a tu, krátka verzia tu a tu) | Taška: m2Malletier | Náhrdelník: starý, podobný tu | Náramok: Monica Vinader | Pery: NARS

< >

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *