Káva, čaj, alebo …

Som blázon, úplný a absolútny holding-the-title-to-the-the-the-the-brooklyn-mostovú prísavku, pre žánru šaty vzory, ktoré možno opísať len ako ” Vesmírna veková letuška. ”

Rovnako ako tento (čo je $ 12 z Kuchynskej kuchyne pani Cleavera na Ruby Lane). Videl som to a moja prvá myšlienka bola “Silver Lurex!” Ako keby som niekedy mal príležitosť nosiť striebornú lurexu. (Opäť uvidíme Halley’s Comet, než mám dobrú ospravedlnenie nosiť striebornú lurexu. Predpokladajím veľa módy súvisiacej s kométom, potom. “Bond dievča.” A nikto si nepamätá, že by to kostýmom, pretože môj sprievod k tejto osobitnej strane bol pán šaty-a-deň, ktorý mal na sebe čierne ponožky, Wingtips, Fedory, okuliare rohu-Rim, a oranžové polka-dot šaty … on Bol J. Edgar Hoover. (On tiež niesol vreckový záznamník a požiadal kolegov stránok, ak chceli počuť “Bobby Kennedy, to”)

Mimochodom, milujem tieto šaty (aj keď si nemyslím, že som ich mohol nosiť obzvlášť dobre) a ak by som mal čas šiť veci pre vysoko špekulatívnu kariérnu zmenu, ktorá zahŕňa ako nevyhnutný predbežný rozvoj interplatetárneho cestovného ruchu, \ t Urobil by som to v striebre, s bledou modrou podšívkou, s nejakým množstvom abstraktných planéty-y logo na zodpovedajúce pás. A potom by som sa bez námahy cez kabínu plával, upokojujúci prvý-time návštevníkov Luna Colony, že to bol ľahký let, nič sa obávať …

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

COPMANT OF FIRHYSEPTION 10, 2006
Len neviem, kto som am anymoreaugan 15, 2012with 26 Komentáre
Veľké šaty Mediocre Literatúra, Meta-Discusyaugust 8, 2008WITH 48 Komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *