Hunt: Nízke podpätky

Toto sú niektoré z našich obľúbených pohodlných nízkych podpätkov pre prácu od roku 2022! jeden / dva / tri / štyri (tiež Ferragamo, MMLF a Sarah Flynt!)

Iste, všetci vieme, aké základné profesionálne ženy sa očakáva, že budú mať vo svojich skriniach, ale ak ho kupujete prvýkrát alebo nahradíte ten, ktorý ste nosili do zeme, môže to byť bolesť, keď nájdete presne tú najlepšiu inkarnáciu v obchodoch. V „The Hunt“ hľadáme obchody základnú položku, ktorú by mala mať každá žena.
Nerobili sme zaokrúhlenie štýlových nízkych podpätkov (2,25 ″ alebo nižšie!) Dlho (2014, 2013, 2012), takže som si myslel, že dnes pár zbierame. Moje absolútne najobľúbenejšie v tomto priestore je päta Stuart Weitzman Poco – skutočne považujem pätu 1,75 ″ za oveľa pohodlnejšie ako mnoho baletných bytov a s novými farbami, ktoré vychádzajú každú sezónu Skontrolujte Amazon alebo 18:00 najskôr; v súčasnosti má Amazon ceny až 185 dolárov a 18:00 až 106 dolárov.).
Napriek tomu som si myslel, že zaokrúhlím partia …

Dámy, aký je tvoj obľúbený pár s nízkymi podpätkami? Kúpili ste si nedávno alebo ste nosili starší pár do zeme?
{Súvisiace: Nízke nahé čerpadlá pre prácu}
Toto sú niektoré z našich obľúbených pohodlných nízkych podpätkov pre prácu od roku 2022! jeden / dva / tri / štyri (tiež Ferragamo, MMLF a Sarah Flynt!)

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!
(Zaujímavé na naše ďalšie zaokrúhlenie čiernych čerpadiel? Okrem niekoľkých konkrétnych topánok diskutovaných v našom sprievodcovi k pohodlným pätám, tu sú naše zaokrúhľovanie z roku 2021, 2018, 2017, 2016, 2016, 2015, 2013 (Rozhovorové čerpadlá a naše nízke päty zaokrúhlenie), 2012 (pod 250 dolárov) a 2008, ako aj naše zaokrúhlené zabezpečené komforty v rokoch 2016 a 2010 a naše správy o rozšírených veľkostiach pre profesionálne dámske topánky.)

Nižšie obsah vydáva topánky, ktoré už nie sú k dispozícii!
Prvýkrát som počul o čerpadle Calvin Klein Diema od čitateľov počas jednej z našich diskusií o pohodlných čerpadlách a je to jedna z tých topánok, ktoré sa zdá, že nikdy nevychádzajú zo sklama alebo z módy. Môžete si ich kúpiť plnú cenu za 69 dolárov v klasických farbách v spoločnosti Zappos; 18:00 a Amazon majú staršie farby až 35 dolárov. Ďalšia dobrá voľba v tomto veľmi nízkom cenovom rozsahu: Sole Society Desi (viac farieb na webe značky.)

Trotters je značka známa svojím pohodlím, ale majú tonu oveľa elegantnejších, klasických štýlov ako početné ďalšie „komfortné značky“, ako je Arche, Geox atď. Uvádzal som 1,25 ″ pumpu Paulina, ale prima prima Slingback je ďalšou úžasnou možnosťou (prima je dodávaná v partii oveľa viac farieb, zatiaľ čo Paulina je k dispozícii v oveľa neutrálnejších farbách). Paulina aj prima prichádzajú v úzkej, strednej a širokej veľkosti 5-12. Paulina je 99 dolárov (ale staršie farby sú viac ako 35 dolárov). Klusters Paulina

Rad Flex Pumps Kors bol už nejaký čas obľúbenými čitateľmi, takže som bol nadšený, že teraz prichádzajú vo výške 2,25 ″. Sú k dispozícii v čiernom a béžovom patente za 99 dolárov, veľkosti 6-11. Michael Michael Kors Mk-Flex mačiatko čerpadlo

Clarks sú vždy úžasnou voľbou pre pohodlné podpätky a ja sa mi veľmi páči elegantný vzhľad na tieto 2 ″ podpätky, ako aj textúru. Sú k dispozícii v čiernej a „šindľovej šedej hadi“ v spoločnosti Zappos vo veľkostiach 5-12. (Všimnite si, že pumpa Anne Klein Fabulist je veľmi podobné čerpadlo s množstvom pozitívnych recenzií, ale iba 79 dolárov). Clarks Sage Glamour

Oooh, Pretty: Nordstrom má množstvo farieb pre čerpadlo Jimmy Choo „Aza“, ale ja som samozrejme fanúšikom „oceánu“. (To je tiež najlacnejšie z rôznych možností-predstavená topánka je 550 dolárov, ale iné farby/materiály idú až 795 dolárov.) Dva ″ čerpadlá sa dodávajú vo veľkostiach 4-10,5. (Ak hľadáte niečo oveľa dekadentnejšie ako topánka 110 dolárov, ale menej dekadentná ako 550 dolárov – skutočne sa pozrite na Weitzman Pocos.)

Predstavoval som si Salvatore Ferragamo Neissa, ale ďalšou úžasnou možnosťou je Melide – obaja pre mňa vyzerajú oveľa elegantnejšie ako klasické čerpadlo Vara. Čitatelia vyzdvihujú pohodlie päty Ferragamo, pretože začiatok blogu – samozrejme sa musím čoskoro ponoriť. Jedná sa o 650 dolárov v spoločnosti Zappos Couture.

Páči sa mi táto funkcia? Pozrite sa na ďalšie nedávne splátky! Zaujímate sa o ďalšie splátky tohto zaokrúhlenia pre nízke podpätky? Urobili sme ich v roku 2012, 2013, 2014, 2015.
(L-all)

Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates, pridruženého reklamného programu vyvinutého, ktorý nám ponúka predstavenie, aby sme získali poplatky prepojením na Amazon.com a pridružené stránky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *