Upozornenie na ponuku: Nordstrom topánky, ako aj tašky

2019 AKTUALIZÁCIA: Nordstrom Polročný predaj sa začal-skontrolujte všetky naše vedenia pracovných odevov, ako aj Roundups Sale Roundups Nordstrom, aby ste čo najlepšie využili predaj! Tiež indikácia, aby náš bulletin zostal na vrchole všetkých vynikajúcich predajov!
Nižšie uvedený materiál je o polročnom predaji spoločnosti Nordstrom v roku 2015.
Už sme zaokrúhlili svoje výbery na pracovné odevy z obrovského predaja Nordstrom, stále však existuje tak veľa vynikajúcich topánok, tašiek, ako aj doplnkov – tak som veril, že zaokrúhlím niekoľko vecí, ktoré som “ m slintá.
Topánky
Takže početné vynikajúce topánky, chlapci.
Børn „Masia“ byty. Teraz 59 dolárov (89 dolárov). Tri farby.
Louise et cie „Hermosah“ pumpa. Nie sú to krásny odtieň hnedej? („Truffle.“) Sú 70,77 dolárov (boli 117 dolárov).
Sam Edelman „Odelia“ Pointy Toe Mule Pump. Skvelé ponuky vynikajúcich topánok od Sam Edelman v predaji, vrátane siene slávy, ako je Cent Boot, ako aj čerpadlo Okala. Páči sa mi tieto muly – boli 130 dolárov, teraz 80 dolárov. Päť farieb.
Joe’s „Pete“ špicaté pumpa na špičke. Na týchto čerpadloch mi ponúkala fotografiu substoškami pre čitateľa-jednoducho vyzerajú veľmi horúco. Sú 89 dolárov (boli 135 dolárov). Verím, že veľa farieb sa práve vrátilo na sklade – teraz sú v čiernej, bielej, béžovej a „šedozele“.
Pumpa Corso Como „Del“. Táto značka jednoducho nefunguje pre moje nohy, ale bežne som počul DEL Pump označované ako čerpadlo Svätého grálu pre pracovné oblečenie. Béžová aj čierna, obidve 98 dolárov (od 130 dolárov).

Hunter „Original – Nightfall“ Rain Boot. Určite sú to iba na dochádzanie, ale: v predaji je veľa lovcov. Predstaviteľné boli 225 dolárov, ale teraz sú 157 dolárov.
Kožené čerpadlo Cole Haan „Bethany“. Na Cole Haans sa vyskytli zmiešané hodnotenia, pretože partnerstvo Nike sa skončilo – stále mi však vyzerajú ako vynikajúce tradičné čerpadlá. Boli 248 dolárov, ale teraz sú 170 dolárov.
Tréner „Teddie“ špicaté pumpy na špičke. Wow. Naozaj sa mi tieto čerpadlá naozaj páčia. Sú iba 20% zľava, avšak textúra, fialová, výška (3,5 ″) … naznačuje ma. Boli 248 dolárov, teraz 198 dolárov.
Kate Spade New York „Lentica“ špicatá noha na špičke. Sú k dispozícii v čiernej/modrej, okrem čiernej/bielej verzie – zvyčajne nie som fanúšikom päty s farbami, ale kopám ich – obzvlášť sa mi páči posypanie farieb na päte.
SJP od Sarah Jessica Parker „Denise“ patentované kožené čerpadlo T-Strap, ponúkané v modrom patente, ako aj v čiernom semiše. Pokračujem v topánkach SJP; Rovnako ako tieto T-popruhy.

Anyi Lu „Delia“ ColorBlock skrytý klin. Zvyčajne sa mi nepáči skrytý klin – ak používam podpätky, chcem za to úverové hodnotenie! – Avšak tieto vyzerajú efektívne a chladne. Sú dodávané v niekoľkých farbách a poznamenávajte, že existuje veľa predajných topánok, ktoré sa od spoločnosti Comfort Anyi Lu stále ponúka. Predstavené topánky boli 395 dolárov, ale teraz sú 236 dolárov.

Agl Attilio Giusti Leombruni Pointy Toe Ballet Flat. Ďalšia preferovaná značka pre preferovanú návštevník – to je značka bytov, na ktorý prisahá jeden z mojich dobrých priateľov. Ja ako táto trochu špicatá verzia, ale v predaji zostávajú veľké ponuky topánok AGL. Boli to 325 dolárov, ale teraz sú 239 dolárov.
Manolo Blahnik Pointy Toe Slingback čerpadlo. Skutočné šťastné prekvapenie: v predaji zostáva veľa elegantných dizajnérskych topánok, vrátane Manolo Blahnik! Páči sa mi tieto jednoduché Blahnikové pramene – boli to 795 dolárov, ale teraz sú 476 dolárov. (Vyskúšajte nášho sprievodcu nováčikmi pre dizajnérske podpätky, ak ste si ešte nikdy nejaké nekúpili!)

Jimmy Choo „Anouk“ Autentická hadovská pumpa. Je to oveľa tradičnejšie ako Anouk Pump? Boli to 875 dolárov, teraz 576 dolárov; Pri predaji zostali aj skvelé výbery.
Kožené čerpadlo T-Strap Lanvin Hrotded T-Strap. Tieto T-popruhy majú trochu okraj, čo sa mi páči-boli to 1 090 dolárov, ale teraz sú označené na 653 dolárov. Lanvin, Fendi, Prada, Miu Miu – Veľa vynikajúcich dizajnérskych topánok zostalo v predaji.

Tašky
Zostáva menej tašiek, avšak to, čo zostáva, je stále celkom dobré …
Rebecca Minkoff „Monroe“ Tech Wristlet. veľké ponuky veľkých kusov Minkoff v predaji; Vzal som sa na tento typ šialeného tlačeného technologického náramku – zdá sa, že je to potešené a zábava. Bolo to 145 dolárov, ale teraz je 87 dolárov.
Halogen® Tassel Leather Hobo. V dnešnej dobe sa zdá, že Hobos má nedostatok, takže sa mi tento ekonomický z Hobo naozaj páči. ponúkané v modrej, čiernej, bielej a béžovej; Bolo to 168 dolárov, teraz je však 100 dolárov.
Michael Michael Kors „Stredný cestovný“ tote. V predaji bolo ich oveľa viac, ale dodávky sa teraz zmenšujú – telefonicky volajte do regionálneho obchodu, ak ste požadovali ďalšiu farbu alebo skontrolujte späť budúci týždeň, keď sa vrátia. Zníženie remienka o 8 ″ – dobrá veľkosť. Bolo to 278 dolárov, teraz je však 166 dolárov.
Loeffler Randall „Lock“ Autentická hadovská spojka. Aaaah, páči sa mi to – ale nepodporujte ešte jednu spojku. Zahŕňa to aj remienok na krížové terény; Je to 10 x 7 x 1,5. Bolo to 395 dolárov, ale teraz je 237 dolárov.
Jimmy Choo „Ally“ autentické lýtkové vlasy vezmú na tašku. Brehnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *