Skutočná ponuka: SHART SHART

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Tento príspevok môže zahŕňať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Keď sú striekajúce s chlórom, pot, soľnou vodou a pieskom, je ťažké si uvedomiť, že vaše plavky sú menej ako aktívne, než by sme chceli pripustiť. Sú delikáty, jednoduché a jednoduché, vyrobené s krehkými tkaninami a často ostentatívne ozdobné zdobenie, ktoré si vyžaduje ľahší ručný a opláchnutý cyklus – ako ich športové podprsenky alebo volejbalové krátke náprotivky.

Pravdepodobne si ich umývate, ale čo je skutočná dohoda o starostlivosti o plavky? Venujte pozornosť značke, ale vždy sa mýlite na strane opatrnosti.

Rýchly opláchnutie

Zriedka máme čas na umývanie našich kusov priamo z vody. A kto by chcel? Tam je BBQ, aby mal a kokteils, aby boli pili. Ale rýchly opláchnutie v umývadle po výmene z vášho obleku môže pomôcť uložiť ich v priebehu času-LEST chlór, piesok a oveľa viac zostáva zachytené, potom sušené vo vláknach.

Jemný prací prostriedok

Woolite Delikálna starostlivosť Tekutá bielizeň Detergent, $ 6.49

Pamätajte si vlna? Zavolajte nám starú školu, ale veci len pracuje. Jemný prací prostriedok pre vaše neurčité a ďalšie, tento mierny čistič je jednoduchý na dokonca aj jemných tkanín.

Z priadzkových háčkovaní až po šnúrky, tenké vyšívacie nite na strapce a ďalšie, je to vaša ochrana proti tvrdým prácam, ale často drsné chemikálie v detergentoch, ktoré by ste použili na náročných uterákoch a listoch.

Sieťka

Umyte vak, $ 4.99, lôžko a mimo

Ak nebudete ručne umyť si kúsok oddeľuje, (alebo ak žijete v štáte sucha a hľadáte šetriť vodu kombináciou práčovne), najbezpečnejšou alternatívou je jemný cyklus s sieťovinou vrecúška.

Ochrana korálkov, gombíkov, škrupín a flitrov, rovnako ako vaše väzby od zamotania, táto inteligentná malá taška udržuje umývací prístroj odtrhávajúceho tvoje najmodernejšie obleky. Zipujte do jednej z týchto zásielkových základov, vaše plavky môžu byť hodené s plným zaťažením bielizne na chladnej temp a jemný cyklus.

Preskočiť sušičku

Vo väčšine prípadov je to no-mozgové, ale preskočenie sušičky môže predĺžiť životnosť vášho obleku. Postupom času môže teplo pokaziť s elasticitou a nikto nechce prehnutý oblek. Hang sušenie dokonca najhladší, dekorácie bez plaviek (najlepšie indoors!) Pomáha udržať ich v špičkovom stave pre bazén a beach ročné obdobia prísť.

Zabudnite na to, aby ste nakupovali na silw nových oblekov každú sezónu, keď venujete pozornosť starostlivosti, že vaše plavky naozaj potrebuje, si všimnete, že vydržia a vyzerajú skvele dlhšie. Malá starostlivosť medzi použitiami a umývami, a budete šetrí veľké doláre do konca sezóny.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *