Sto šaty: Deň 41

Dnešné šaty je ďalšie Butterick 7513, a ako som sa pozeral na tieto obrázky, myslel som si “Prečo som nevyrobil * toto * šaty stokrát?” Má všetky čiary, ktoré sa mi páči, vrátane mäkkých bočných záhybov v sukni:

Plus okrúhly golier a kimono rukávy:

Tu je lepší pohľad na golier a tlačidlá. Tlačidlá sú vinobranie. To je predtým, ako som začal svoj trik prepojenia všetkých obojkov a obkladov s hodvábnym organzám, takže tieto šaty sú trochu nedostatočne vystužené v oddelení placke.

(Tu je môj trik pre Silk Organza InterPAcing: 1. Kúpiť Silk Organza z obchodovania s Dharmou. 2. Kúpte si tento ODIF 505 sprej a opraviť dočasné tkaniny lepidlo. 3. Vystrihnite si kúsky vzorov v tkanine šaty. 4. Sprej zlej strany strih Kusy s 505. 5. Tlačové kúsky na Organza (Uistite sa, že sú pekné a hladké). 6. Strih okolo hrán. 7. Považujte s prilepenými kusmi a organzou ako jeden. 8. Žiť šťastne až do smrti.)

Tu je bočný zips. Šaty sú zavesené na mojom šaty trochu divne.

A chrbát:

Nemôžem si spomenúť, keď som urobil toto šaty; Kúpil som túto tkaninu (Liberty Schlesinger) v roku 2007, takže to muselo byť potom. Je to tiež trochu na pevnej strane, takže som to pravdepodobne urobil na perigee mojej normálnej fluktuácii váh, a viem, že som redid bočný zips a pridal som aj hlbšie bočné vrecko so švom v určitom bode.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Shirtwaist # 2FEBARY 27, 2008
Stále premýšľate o shirtdresses ….Janaary 24, 2008
Nový. Posadnutosť.JUNE 21, 2011IN “ERIN_SEWING”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *