6 Úžasné zrážky pre štvorcové tváre

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Niektoré z najvýraznejších dievčat, ktoré chápeme tak dobre, rovnako ako Cameron Diaz, rovnako ako Nicole Richie, majú štvorcové tváre, rovnako ako keby ste mali šťastie, že máte definovanú čeľusť, rovnako ako nádherné lícne kosti ako oni, premýšľajte o nás žiarliť. Samozrejme, s takými slávnymi funkciami, môžete sa čudovať presne ako najlepšie štýlu vlasov, aby ste doplnili svoju očarujúcu kostnú štruktúru. nehľadaj ďalej. Zhromaždili sme šesť našich výhodných účesov pre štvorcové tváre nižšie.

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Perfektné zrážky pre tých, ktorí majú štvorcové tváre

Chic, Choppy Bangs

Bangs môže byť fantastická voľba pre štvorcové tváre, keď sa to robí ideálnym spôsobom. Tupé, rovné rany môžu pridať oveľa viac uhlov, ako aj čiary na už dobre definovanú tvár, zatiaľ čo rany, že sú dlhšie na stranách tváre krásne dopĺňajú štvorcový tvar.

Textúrované vlny

Textúry vlasy majú tendenciu zmäkčiť vašu tvár oveľa viac ako elegantné, rovné účesy robiť. Vlny, kučery, ako aj robustné zámky sú všetky fantastické pre pridávanie úrokov, ako aj rozmer na štvorcovú tvár. Táto politika sa vzťahuje na krátku radu, strednú, strednú, ako aj dlhé účesy.

Dlhé vrstvy

Ak máte dlhé zámky, ako aj veľký, štvorcový tvár, vrstvy sú rozhodujúce pre minimalizáciu uhlov. Skúste začať s vrstvami dĺžky brady, ako aj presne, ako sa vám páči vzhľad. Môžete si vyrobiť vrstvy pernaté alebo oveľa viac robené. Obaja vyzerajú skvele. Nakoniec, stačí zabrániť dlhé, rovné rezy jednej dĺžky, vzhľadom na to, že môžu naozaj vytvoriť štvorcový tvárový look boxer.

Bočná časť

Ak chcete vyrovnať čiary vašej tváre, premýšľajte o bočnej časti, rovnako ako meniť miesto vašej strany, aby ste upravili svoj vzhľad zo dňa na deň. V podstate, hlbšia časť, oveľa viac asymetrického vášho štýlu bude. Milujeme tento prístup, vzhľadom na to, že nerovnomerné účesy sú fantastické pre rozbitie línií štvorcovej čeľuste alebo viditeľných lícnych kosti.

Bočná časť s bočnými treskmi

Bangs nemusia byť ťažký alebo rezaný po celej tvári, aby vyzerali skvele. Mäkké zametanie rásov, ako aj off-stredovej časti spolu budú mať záujem o vaše oči namiesto niekde inde na tvári. To vyzerá takisto vyzerá fantastické s voľnými vlnami.

Asymetrické vrstvy

Ak chcete niečo trochu odvážnejší, vrstvy nemusia byť presne rovnaká dĺžka na oboch stranách vašej tváre. V skutočnosti, asymetrické vrstvy môžu udržať svoj vzhľad mäkký, rovnako ako príležitostné pri komplementovaní vašich funkcií. Poskytnite to skúste, ako aj ak sa vám nepáči, len majte na pamäti, že to môže vždy vyrastať s trochou času, rovnako ako trpezlivosť.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *