Kate’s Chelsea Flower Show Looks & NEW-OLED ‘PHOTO REKLAME

Sme späť s prehľadom KATE’S Chelsea Flower Show Ensemble v priebehu rokov. Najprv, ale “nového” obrazu vojvodky z minulého roka ukazuje, že Kensington Palace dnes vydala.

V novo vydanej fotografii vidíte, že vojvodkyňa pracuje na výstavbe Späť na prírodnú záhradu, ktorá debutovala na minuloročnej show. Nižšie, časť dokončenej záhrady.

Možno si pamätáte, že záhrada bola navrhnutá tak, aby zdôraznila fyzické a duševné zdravie, ktoré by boli vonku v prírodnom svete. Nižšie, Kate pracuje na záhrade stavať na iný deň.

Ďalší pohľad na vojvodkyňa počas stavu, tentoraz v záhrade’s Treehouse, s Andrée Davies a Adam White. Duchess spolu- navrhol záhradu s Dáviemi Bielym krajinným architektom v partnerstve s kráľovskou záhradníckou spoločnosťou.

Záhrada bola tiež vytvorená na inšpirovanie detí, rodín a komunitách, aby ste potešili v trávení času vonku. Tu vidíte Kate, ktorý si zateplíte do záhrady pred otvorením verejnosti.

Rýchla poznámka o tom, čo Kate nosil na fotografii dnes, to vyzerá ako minulá sezóna Zara Linen Tee tričko (s vďaka Georgieho mama na Twitteri pre ID!) A jej Superga CoTU Classic Sneakers v Sherwood Gum Colorway (Nižšie vľavo). Táto farba nie je k dispozícii na americkom mieste, ale ponúkané na konci oblečenia ($ 65 a 9,99 dolárov doprava do USA), a tiež na SUPERGA’S UK Stránky (57 USD s Promo Code Poweume20, ale doprava do USA je $ 25, takže celkom $ 82.29) .

Jedna rýchla poznámka: Všetko na lokalite Americkou Superga si zostáva zľavnené o 40% s promo kódom Sneaker40; To zahŕňa KATE’S CODU CLASSIC IN BIELOU.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tento rok Royal Horticultural Society robí virtuálnu kvetinu show kvôli pandémii.

K dispozícii sú video prehliadky, workshopy, vaše relácie a ďalšie sedenia a ďalšie. Kliknite sem a navštívte stránky virtuálnej zobrazení.

Show už dlho je jednou z najobľúbenejších udalostí na kráľovskom kalendári. Je to veľmi obľúbená udalosť pre HM, ktorá bola patrónom kráľovskej záhradníckej spoločnosti vzhľadom na to, že 1952; Nižšie, vidíte ju na jej prvé show ako monarcha.

List z HM o tohtoročnej show.

Pre tohtoročnú virtuálnu show, kráľovná a iní členovia kráľovskej rodiny zdieľali výber obrázkov niektorých z ich obľúbených rastlín a kvetov v tomto ročnom období. HM si vybral ľalie údolie, vystupoval v jej koronácii kyticu, a zobrazené nižšie v záhradách na Buckinghamskom paláci tejto jari.

Z Prince of Wales: “Pre mňa, nádherné, slávne odvetlené delphinium, s jeho bezchybným ložiskom a hmanom do platónov, drží pýchu miesta v mojich botanických nárazoch.”

Earl a grófka Wessex si vybrali Azaleas, ktoré sú “tak v tomto ročnom období a majú najmothovaciu vôňu.” Tento obraz prevzal Sophie, grófstvo Wessexu.

Kliknutím tu môžete vidieť všetky možnosti. (Evidentne Kate a William sa na tom nezúčastnili.)

Teraz k vzhľadu KATE nosila pre ročný náhľad, ktorý sa konal v pondelok popoludní, než sa show otvorí verejnosti. Pre jej prvú oficiálnu návštevu na výstave v roku 2016, Duchess opakoval Catherine Walker Coatdress.

Nižšie, pri pohľade na ružový displej s Harrym a Williamom.

To bol rok Emily Nash z Ahoj! zdieľali túto úžasnú fotografiu každého, kto sa pozerá na určitý displej cez malý peephole.

A v roku sa uskutočnilo zobrazenie prakticky 300 000 individuálne háčkovaných popphies vytvorených ako hold tými, ktorí slúžili vo všetkých vojnách.

A bol to rok, ktorý poskytuje fotografiu, ktorú som veľmi občas priniesol odpovedať na otázku, “Čo má Kate nosiť v kabelke?”

Vieme, že nesie tkanivá, alebo aspoň na rok 2016.

Duchess bola v zelenej Catherine Walker Coatdress pre show, kúsok prvýkrát videný pri zákazkách v Canberre počas turné 2014.

Turf zelený kus predstavoval fit a flure siluetu s skrytým predným zipsom, viacerými tkaninovými panelmi na živôtik, vysoký golier, plnohodnotnejšia sukňa, veľký self-pás a ručné vyberanie v celom odevu. Kate príslušenstvo s jej ninou spojkou ($ 250) od Lk Bennett.

A jej pumpy papraď (už nie sú k dispozícii) aj Lk Bennett.

Duchess sa rozhodol pre jej laurenové náušnice v tvare listu Kiki McDonough.

Pre svoju druhú návštevu kvetinovej show v roku 2017 si vojvods vybrala kvetinové tlačové šaty Rochas. Parížsky módny dom bol nový štítok v šatníku Duchessa.

To bol rok, v ktorom sme videli Kate a Mary Berry Chatovanie, aj keď nemám veľmi dobré fotky tohto stretnutia.

Bol to tiež rok BBC Radio 2 prezentátor Chris Evans dal vojvodcovu paradajku podľa chuti.

Kate šaty bol od Rochas 2016 kolekcia pre-fall.

Vyrobené z hodvábu krepdešín v smaragd a slonovinovej kvetinovou potlačou, kus je midi dĺžke sa pohodlnosť a rozšírený sukne, bočné vrecká štrbinaS, odhlásený zadný zips a hodvábna podšívka.

Duchess nenosil tašku v roku 2017, príslušný s jej Lk Bennett Floret Heels ($ 295).

Jej vlasy boli v hnisetailu.

Ktoré ukázali, že sirén drôt náušnice v Green Onyx ($ 175) Monica Vinader.

V roku 2018 Duchess očakával Prince Louis a nezúčastnil sa show. V minulom roku sme ju videli na show niekoľkokrát: na sebe šaty podľa ďalších príbehov na fotografiách Cambridge Rodina, ktorá ju skúmala späť do prírodnej záhrady, nosenie ležérne oddeľuje od Massimo Disti a Mih pre oficiálne odhalenie Späť na prírodnú záhradu, Potom v dizajne ERDEM pre udalosť formálneho náhľadu na prehliadke, vždy v pondelok pred otvorením pre verejnosť.

Na účely dnešného príspevku obmedzíme naše pokrytie do popoludňajšej udalosti náhľadu.

Nižšie, duchess pozdrav hm.

Rýchle video s Duke a vojvodskou ukazuje hm späť do prírodnej záhrady.

V tomto bode musel kate oslobodený s prípravou, konštrukciou a oficiálnym náhľadom na nej späť do prírodnej záhrady za ňou.

Duchess nosila Erdem’s Sheba kvetinové hodvábne bavlnené šaty.

Vyrobené z bielizne-bavlnenej zmesi s kvetinovou potlačou bola Sheba opísaná ako “predstavila viktoriánsky vplyv na britský štítok; Tento vysoký štýl krku je zvýraznený s bielym háčkovaným čipkou a surovým okrajom. ”

Šaty majú skrytý zadný zips, tri štvrtinové rukávy s ruzávačom alebo svetlomety, a výrazný roztok alebo vyrážky na spodnej časti sukne. V tejto montáži pod vidíte, koľko tkaniny odobrala vodu z dna.

To lepšie ukazuje háčkovanú čipku a rozčúlením na sukne (L) a na stredovom gombíku (R).

Kate príslušenstvo s Castañer Carina Style Espadrille Henes ($ 170).

Čiastočne nosila jej vlasy.

A mal na jej Cassandra Goad Cavolfiore Studs (£ 4490, asi 5700 dolárov na dnešných výmenných kurzoch) v 18CT žltom zlatom s perlami s diamantmi.

Pár čitateľov navrhol anketu na kvetinovej show vyzerá, takže tu ideme!

Chelsea Flower Show vyzerá

2016 – Zelená Catherine Walker Coatdress

2017 – Dark Green Rochas šaty

2019 – Floral Erdem ‘Sheba’ šaty

VOTEVIEW RESAVOTYCTROWDSIGHTAGE

Vezmite si náš hlas

Videá:

V tomto videu, počujete Kate hovoriť o chrbte do záhrady prírody a vidíte, že ju pracuje rovnako.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *