Bazár, zatiaľ čo bizarné, stále poskytuje motiváciu

Takže najnovší problém veľtrhu je trochu na strane bizarnej strany (môžeme sa snažiť, aby ste na chvíľu neuskutočnili dlhé príbehy o sexe životoch alebo iných hviezd? Vedieť, rovnako ako modifikácia tempa?) Tam bol tento šaty v tom, čo milujem.

Tento šaty je z Callula LilliBelle-a zatiaľ čo hovoríme o moratónoch, verím, že mená, ktoré vyvolávajú buď francúzsku štvrť demi-monde of the minutu minulého storočia, alebo príliš-petted peigred show psi, sa trochu nadbytočnú.

Tento šaty boli v “štýle v akomkoľvek type veku” funkcie, v 70+ sekcii. Som vždy nadšený 70+ sektorou, pretože to znamená, že bežne získate fotografiu Carmen Dell’Orefice, ktorá je bohyne (podľa Wikipedia, ona valčeka na modelovanie úloh ušetriť cestovné z autobusu!) Rovnako ako keď vždy verím “cool, mám 30 – niekoľko rokov, aby som sa dostal k používaniu [čokoľvek, čo je to, že chytí moje oko]”. Navyše, zvyčajne hodia nízkoelúčenú topánku tam ako SOP na všetky ich krehké osteoporotické čitatelia.

Chcel by som využiť vzor, ​​ako je to pre môj hnedý ruže materiál – akýkoľvek typ tipov pre podobný vintage vzor by bol veľmi ocenil!

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Trik žije šaty, zv. 5July 16, 2006
Pekný deň pre bielu svadobnú udalosť (šaty) 13. jún 2008
Zvony sú zvonenie (plus New Wiki Charity Challenge) 8. septembra 2009WTH 47 Komentáre

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *