Lace Midi sukňa, ako aj čierny bodysuit

, ktorý zdieľajú jeden preferovaný vzhľad z módy týždňa s touto slintačnou vlastnou portrétom čipkou midi sukne. Obrstovanie v tom – a všetky – samy – samy – portrétové kúsky sú skutočne veľkolepé, rovnako ako prepadávam farebnou kombináciou bledého levandule, ako aj bledého aqua, ktorý je ohraničená Stark Black. Ak ste fanúšikom štýlu, ale nie ste pripravení na rozštiepenie, hodte svoje oči na túto krásu, ktorá je omnoho spravodlivejšia – a práve teraz je to ďalších 40% zľava! Rovnako sa mi páči podobná verzia šaty tu.

Bodyzuits používam už mnoho rokov, ako aj som tak nadšený, že práve teraz sú super na vzor. Najmä pre pracujúce dievčatá nie je nič horšie, ako sa neustále trápiť na prednej strane a/alebo zadnej časti košele, ktorá vyskočila z vašich nohavíc alebo sukne ceruzky v kancelárii. BodySuits zaisťuje, že ste vždy úplne leštení a zastrčení, bez toho, aby ste sa rozpadli vždy, keď sa postavíte alebo si sadnete k stolu. Nižšie je niekoľko preferovaných kombinéz:

< >

Sukňa: Self portrét (tiež tu aj tu) BodySuit: Torn od Ronny Kobo (podobne tu, práve tu, ako aj tu) | Topánky: Steven | Taška: M2Mallettier | Slnečné okuliare: Smoke x zrkadlá | Náramok: Monica Vinader | LIPS: Buxom (Brooklyn)

< >

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *