Dnešný model príbeh (a predaj)

Louisville, KY- Národná prvá Akadémia pre hostesky Donut-shopu zastával svoju inauguračnú absolverovskú ceremoniál minulú sobotu. Trieda, desať ašpirovania vyprážaných doynnes, absolvoval hodinový ceremoniál, ktorý predstavoval desaťminútové tiché prestávky na polovicu bodu, “v prieskume do diery,” poukázal na grant Academy Gilda Gilda.

“Šišky sú dôležité v našej kultúre,” povedal Grant v jej začatí. “Sú jedia Bums a prezidentov, deti a staršie osoby, políciou a zločincami.

Členovia prvej triedy absolvovanej triedy boli rovnako slávnostné. “Teším sa na deň, keď každý pozná rozdiel medzi prítlakom a tortu Buttermilk,” povedal Sandy Muller, Fells Point, Wisconsin.

Za týchto študentov sa zdajú byť jasné pre týchto študentov; Mnohí už dostali ponuky z obchodov na šišky v ich rodnom meste. Ale s ich novými povereniami si môžu dovoliť byť vyberavý. “Mám ponuku z miesta vo vysokom mieste,” povedal jeden študent, ktorý nechcel byť pomenovaný. “Ale napísali to d-o-n-u-t, takže som ich zmenil.”

Grant očakáva, že zápis do akadémie sa bude naďalej zvyšovať. “V ťažkých časoch a v dobrom, ľudia chcú šišky. A šišky sú chutnejšie, keď obsluhuje vyškolený profesionál.”

[Dnešný model je z Sheila na Ashes, ktorý ponúka 15% zľavu cez streda noc – použite kód bigthanks. Vďaka, Sheila!]

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Tkanina Nakupovanie v Japonsku: Liberty! 5. augusta 2008With 56 Komentáre
Ako si vybrať šijacie strojeJatuary 3, 2008WITH 79 Komentáre
RANT-TASTE TENTRUKTU # 143: “Čo nosiť letúny” 25. júna 2007

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *