Creative Box Braid štýly: Najlepšie leto prámiky

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Pokiaľ máte podozrenie o získanie box vrkôčiky na leto alebo už spletené vlasy pre low-údržby rutina pre starostlivosť o vlasy v tejto sezóne, existujú zaoberá vecí, ktoré môžete urobiť, aby váš štýl čerstvé, rovnako ako vzrušujúce skvelé. Formovanie svoje vrkôčiky do žemle, pokročilé copy, rovnako ako zábavné napoly-up pol dole štýlov vás udrží od niekedy nudiť so svojimi vrkôčiky tento rok v lete.

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Perfektné leto prámiky

1. Nízka vrkoč

Ak máte stredné alebo veľké krabice vrkôčiky, skúste nosiť je v nízkej cope blízkosti krku. To vám poskytne bez námahy elegancie, ktorý pracuje dobre s tak veľkým množstvom oblečenia, od preferovaného džínsy formálne šaty. Prámiky, ktoré sú presne rovnakú farbu ako vaše prírodné vlasy môže tiež slúžiť ako oveľa väčšiu zrelosť ku vzhľadu, rovnako ako urobiť štýl pristane odborných alebo upscale príležitostiach. Súčasťou sú vrkôčiky na Strednom formovať svoju tvár, rovnako ako platí nahý make-up poskytnúť svojej koži letné žiar.

2. Zadajte svoje vrkôčiky do koruny

Credit: fashion Boom Daily

Dajte svojmu vlasom menšie bočné časť, rovnako ako vrkoč vlasov na každej strane, viazanie to vzadu písať tvaru korunky. Tento účes prináša záujem na vašu bronzovú kožu; all you požiadavkou je pop ružovej alebo červenej farby na perách, rovnako ako niekoľko zákrut riasenky, rovnako ako ste pripravení pre lete výlet.

Tento štýl udržuje vaše vlasy od získania kučeravý v horúcom počasí. rovnako ako keď sa zapliesť vlasy v tomto štýle cez noc, môžete si vziať s vrkôčiky v dopoludňajších hodinách dosiahnuť na zvlnené, smeruje-to-the-pláže vzhľad.

3. Noste svoje Summertime vrkôčiky vo vysokom drdolu

Bez ohľadu na to presne, aký veľký alebo malý vaše ozdôb, môžete vytiahnuť je hore do vysokého drdolu pre módny vzhľad, ktorý pracuje vo dne tak aj v noci. A “nude” tvár s pastelovo rúžu činí buchta vzhľad oveľa viac rafinovaný; prach bronzer cez tváre, rovnako ako platí trochu očné linky za slnkom pobozkal pleť, ktorá vyzerá skvele so svojimi vrkôčiky.

4. napoly hore, napoly dole

Počnúc prstami hneď za hornej časti uší, vytiahnuť vrkôčiky do hornej časti hlavy, rovnako ako upevnenie pomocou klipu alebo kravatu. Polovica-up, napoly-down štýl pridáva výšku, rovnako ako rovnováhu guľatejší tvár tvary. Jedná sa o mladistvý vzhľad, ktorý pary pekne s vašimi ležérne oblečenie, rovnako ako nahých make-up vyzerá.

Môžete upraviť tento pohľad príliš, samozrejme. Pripevnite hornú polovicu nižšie na zadnej časti hlavy, ak ktorý vyhovuje vašim tvar tváre lepší. Alebo pridať nejaký pop vytvorením buchtu z hornej polovice skôr než nechať visieť. Pre neuveriteľne hravý vzhľad, časť vlasy v stredu, rovnako ako pod up hornú polovicu na dve časti, po jednom na každej strane hlavy.

5. Vysoká vrkoč

Vysoké ponytails nie sú výhradne oblasť dospievajúci. Tento štýl je veľmi lichotivé na rade tváre tvarov, rovnako ako udržuje svoje vrkôčiky up off krku, rovnako – kľúčovú funkciu pre go-to lete účes. vytiahnuť vrkôčiky späť, rovnako ako príponou s ťažkou scrunchie alebo vlasy kravatu. Hrať s umiestnením svojho poníka, rovnako ako budete objavovať vzhľad, ktorý pracuje pre vás.

Čím vyššia je pony je oveľa viac mladistvý vzhľad. Môžete pridať trochu prepracovanosť tým, že usporiada nejakú hlasitosť tesne nad čelo.

Potrebujú oveľa viac inšpirácie? skúsiť experimentovať s týmito vlasmi šatke štýlov.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *