Umelec týždňa – Brian Cook Graphic Illustrator

tento týždeň zaujal môj oko kvôli jeho jedinečnému štýlu prechodu z ružových košíčkov z Moustached do strašidelných domov, šelmy a drakov. Má chameleón podobný štýlu a niekedy vám poskytuje vnímanie, že dvaja rôzni ľudia kreslia jeho návrhy. Je to vlastne flexibilný umelec, ktorý v ich nahých štátoch zachytáva nevinnosť aj monštrum. Jednu minútu veríte, že vyrába pre obaly knihy materských škôl a ďalší nanesefinuje ponuré nepredstaviteľné šatníkové príšery.
Brian Cook sa narodil v Portlande. Je ilustrátorom na voľnej nohe a spolupracuje so všetkými typmi dizajnov: Logá, ilustrácie kníh, grafických štýlov, ale pripúšťa mäkkú oblasť pre detskú knihu, ktorá v skutočnosti pracuje na jednom z jeho vlastných. Je uvedený na základe bez závitu s mnohými tlačenými návrhmi a má portfóliá na všetkých dôležitých stránkach, ako sú Society6 alebo Behance. a program na Facebooku.
Brian Cookbrian Cookbrian Cookbe Pekný ku každému, kde prší a nalieva v domácnosti a ovce Brian Cook Sketchbrian Cookthreadless Tlač

0/5 (0 recenzií)

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *