Bez rukávov bez rukávov a bodySuits

Coat bez rukávov: C/O WHBM | Culottes: C/O WHBM | BodySuit: C/O Tuxe | Topánky: Ralph Lauren (podobne tu, tu, tu a tu) Náhrdelník: Gorjana | Belt: Podobné tu a tu

< >

[TheFeedProducts Style = ‘Four’]

S našou svadbou a cestovaním za posledných veľa týždňov mám pocit, že som stratil všetok zmysel pre čas a priestor, ale moji priatelia mi hovoria, že je pád? Takže, keď vstupujeme do tohto úžasného ročného obdobia, keď všetci trápne tancujú okolo prechodnej bipolarity matky prírody, myslel som si, že zdieľam tento kabát bez rukávov. Teraz, keď sa zdá, že kabát bez rukávov zvoní oxymoronickou, je to vlastne pozoruhodný kúsok na jeseň, najmä keď sa dostaneme navyše do septembra a októbra. Som veľkým fanúšikom vesty (najčastejšie z odrody Puffer), aby som sa počas jesene vrstvil na svetre, takže tento kabát bez rukávov sa javí ako elegantná alternatíva s ďalšími výhodami (a) pokrývajúce môj zadok a (b) pocit ako ja Nosím svoj župan na verejnosti bez toho, aby som vyzeral, akoby som nosil svoj župan na verejnosti. Ten je obzvlášť zamračený v profesionálnom prostredí. Nepýtaj sa ma prečo.

Keď už hovoríme o veciach, ktoré sa zamračili v kancelárii, neodporúčal by som nosiť toto špagetové remienky purpurového čísla sans sans alebo sako v práci, ale chcel som ho zdôrazniť, pretože to nie je obyčajný tank. Je to vlastne nepolapiteľný a impozantný kombinéza. Mám pocit, že Bodysuits vždy polarizujú, ale ja som pre jedného obrovský, masívny fanúšik, najmä pre pracujúce dámy. Úroveň zúrivosti, ktorá sa stavia vo mne, keď sa pravidelne snažím zastrčiť svoje tričká späť do mojich nohavíc alebo sukne zakaždým, keď sa vnímam alebo sadnem po celý deň, je neprimeraná a nezdravá. A predsa je nepravdepodobné, že sa zmení, takže poďme na túto situáciu facku a mať len skvelý deň, však? Obchod.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *