Muži sa otáčajú v šatníku túto zimnú sezónu 2018: Niekoľko tipov!

Muži sa otáčajú v šatníku túto zimnú sezónu 2018: Niekoľko tipov!
22/11/2014, zverejnil Alanic Global
Pomaly sa plazí do zimnej sezóny, je ako dych čerstvého vzduchu, ale je to o tom, ako sa pripraviť, aby sa porovnali schody s bezútešnou náladou! Pridanie farieb a vrstiev do vášho oblečenia je to najlepšie, čo musíte urobiť, aby ste porazili chlad. Všetky pekné kusy, so spútaným vzhľadom a vyrezaným telom, môžu prinútiť hlavy, ak dokážu oprášiť svoj najlepší kabát zimnej sezóny a vytiahnuť ho z stohov, urobiť najlepšiu zmes, ktorá sa zhoduje so šatkami, bundami, klobúkami. Vaše šatníky si zaslúžia človeka, presne tak, ako váš vzhľad!
Prehodnoťte svoju vrstvu, priekopu neinšpirujúce vrstvy
Na svoje pracovisko môžete nosiť svoju bundu Puffa, trochu vreckovú nad svojím zvoleným oblekom, ktorý zvyčajne uchovávate na neformálne stretnutia alebo výlety. Vymeňte svoje vnútorné a vonkajšie vrstvy, aby sa vaše výlety zimnej sezóny oveľa viac dejali!
Buďte odvážni, buďte neaplikovaní
Vaše školské dni sa môžu dostať späť- a môže vás prinútiť vyzerať ako dandy- áno, počuli ste to správne! Rozhodnite sa pre tie isté príplatky z zimnej sezóny Dorky, ako sú vzorované šatky, hlúpy čiapky, ohrievače nôh a ďalšie. Ak si vyberiete modernú cestu a vyberiete si chladné farby, ako je machová zelená, tmavo šedá, svetlo oranžová odtiene, tmavo modrá alebo šampanská farba- určite vyhráte show! Chuck Motif, veľmi jasné farby, ktoré sa chystajú k očiam. Ak hľadáte rozmanitosť, potom zaklopte špičkového výrobcu odevov, ideálnym cieľom zapojiť sa do hromadného nákupu za veľkoobchodné ceny!

Vystúpte v topánkach
Zima a topánky sú neoddeliteľné a ak ste nenaskladali vysoké topánky na kolená, kožené, lovecké topánky zimnej sezóny, topánky Caribou a podobne, váš zimný vzhľad nemôže byť úplný. Dajte svojim broges pauzu a vyberte si armádne topánky s oveľa pútavejšími chodbami, ktoré uľahčujú chôdzu po ľadových chodníkoch.
Slnečné okuliare môžu byť tiež doplnkom zimnej sezóny
Aj keď sú leto a slnečné okuliare synonymom, zimná sezóna neznamená, že vaše slnečné okuliare nie sú pripravené na zakrytie vašich očí! Cítili ste, že slnečné lúče po snehu občas oslepujú? Prečo nevyskúšať slnečné okuliare? Vyberte si však neutrálne, mlžé odtiene namiesto jasných!
Buďte nedbalí, ale v štýle
Zasiahnutie vonku neznamená, že dávate svoje tepláky, mikiny, staré odpaliská, ocko-džíns. Spojte to s oveľa viac sofistikátovými kúskami, aby odrážal najlepší vzhľad! Vyhovovanie typu tela, zmyslu pre štýl a vašej osobnosti, vyzdvihnutie odevov zimnej sezóny od špičkového producenta a ísť prispôsobeným spôsobom je veľmi hodnovernou možnosťou! Rozhodnite sa pre zimnú sezónu prispôsobené oblečenie a vezmite svoje pekné kvocientové zárezy vyššie!
Značky:
Najlepšie prispôsobené oblečenie v Houstone
odev
Výrobcovia dizajnu na mieru
Výrobcovia na mieru
Vlastné oblečenie USA
oblečenie vyrobené na mieru

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *