Rozdávanie: Vyhrajte darčekovú kartu 250 dolárov pre Tuxewear!

Som neuveriteľne nadšený pre dnešné darčeky, pretože návštevníci spievajú chvályhodné odevy Bodywear (predtým Bradamant Bodysuits), pretože sme najskôr hovorili o tom, ako úhľadne zastrčiť blúzky. Myšlienka: Nie oveľa viac fidgeting, nie oveľa väčšia strata koncentrácie alebo dôvery.
Tuck raz, rovnako ako to zostane! – Tuxewear je premyslene vytvorená línia bavlny, ako aj hodvábne blúzky s spodnými časťami tela. Ich bezdovná inovácia naznačuje najhladší vzhľad pod sukňami, ako aj nohavice, ako aj lichotivé, pohodlné tvary. Majú veľa skvelých kúskov, ale milujem túto blúzku hodvábnej krepe de chine, ktorá sa ponúka v bielej aj čiernej (veľkosti XS-XL, okrem vysokých veľkostí XS-XL)-nazýva sa generálny riaditeľ. (Je to 104 dolárov.)
AKTUALIZÁCIA: Zápis je teraz zatvorený. Poďakujte vám všetkým, ktorí vstúpili!
Pravidlá: Návštevníci idú do prezradenia pripojením sa k zoznamu adries prostredníctvom Rafflecopter (pozri aplikáciu po skoku alebo využite tento odkaz na zadanie). Jeden šampión bude vybraný ráno v utorok 26. mája (náhodne vybraný softvérom Rafflecopter), ako aj šampión vyhrá jednu darčekovú kartu v hodnote 250 dolárov, ktorú treba minúť na Tuxebodywear.com. Upozorňujeme, že z právnych dôvodov je táto súťaž k dispozícii iba pre dospelých obyvateľov Spojených štátov. Výhercovia budú mať jeden týždeň na to, aby reagovali na poistenie, uplatňujú si cenu alebo bude vybraný nový šampión.
Zverejnenie: Corporette® účtuje inzerentom poplatok za propagáciu darčekov.
Zo stránok, ktoré milujeme

Čo získať od Amazon’s The Dropthe dobre oblečený život

Jediná žena. Stripe

Víkend readswardrobe kyslík

poháňaný PuBExchange

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *