Úžasné metódy presne o tom, ako nosiť zimnú módu zimnej módy Cape alebo Cape

, je vždy zábavná móda, práve preto, že môžeme hrať s vrstvami a tiež vyzerať štýlovo. Je čas priniesť čiapky, ako aj nie iba piatimi spôsobmi, avšak zistíme, ako presne nosiť mys v mnohých spôsoboch. Dizajnéri v celom štáte, ako aj Globe, nám ukázali presne, ako to urobiť, avšak ak ste zmeškali tieto zásadné módne pravidlá z rampy, ako presne nosiť mys, sme tu, aby sme vám povedali oveľa viac o štýle trend.
Ako nosiť kabát Cape
Capes sú zábavné oblečenie a môžu pomôcť maskovať veľké prenosy alebo prinútiť aj ich, aby vyzerali obrovské. Závisí to od toho, aký štýl chcete vykresliť, ako aj vyslať do sveta. Práve tu je niekoľko metód presne o tom, ako nosiť kabát Cape, ktorý je možné spárovať so štýlovými harémami, nohavicami, nohavicami, ako aj s sukňami alebo dokonca s Lehenga!

Zdroj: .blogspot.com1. Doprajte si vlasy ako divy 60. rokov a dodržiavajte vynikajúci make -up Gatsby Eye, ale noste koženú midi sukňu s koženým mysom v presne rovnakom odtieni, ako aj spálenú horčicu, ktorá s ňou chodí. Toto by bolo maximálne oslavy nosenia pre neskoré oslavy v práci!
Zdroj: pinterest.com2. Čierne aj biele kontrolované čiapky sú tiež haute vzory, rovnako ako ich môžete nosiť so všetkými čiernymi LBD, šatymi zmiešaného nápoja alebo možno aj so všetkými červenými vianočnými šatymi zmiešaných nápojov!
Zdroj: SouthernhospitalityBlog.com3. Udržiavanie základného na výstavách, ako aj na divadelných predstaveniach, môžete nosiť práškovú šedú mys s párom šedých nohavíc. Makeup však musí byť veľmi málo, aby sa pridal drsný efekt, pery musia byť horiace červené!

Zdroj: Oconnors.ca4. Vintage čierny klobúk, súčasný deň tartan Cape, ako aj pár čiernych členkových topánok na kolená; VOILA LADIES, Kto je toto horúce kuriatko v meste?
Zdroj: Wondermika.com5. Najlepšia časť o odevoch Cape je to, že sa dá použiť s vašim indickým, ako aj s západným oblečením, alebo s indo-západným oblečením bez rozruchu. Rovnako ako musíte chcieť zahriať atmosféru a chváliť tieto dlhé nohy, môžete spárovať odevy Cape s štýlovými pančuchami rybárskych siete a päty!

Zdroj: justthedesign.com6. Cape Coats je možné používať s krátkymi tunikovými šatami alebo s krátkymi šatymi s zmiešaným nápojom. Napríklad by sme sa mohli pozrieť na celošedý formálny kabát Cape, ktorý je spárovaný s krátkymi tunikovými šatami!
Zdroj: Tumblr.com7. V piatok sa obliekajú do práce alebo možno na stretnutie s kľúčovým klientom, ako aj na rozlúčku s únavnými starými vrstvami, ktoré máte. Cape srsť s bielym topom, ako aj čierne nepriehľadné legíny, je skvelým kombo na nosenie a vzrušujúce všetkých!

Zdroj: pinterest.com8. Kávový čas so ženami, rovnako ako chcete vyzerať štýlovo aj elegantne? Tu je vaša možnosť županov ako diva aj v poludnie. Noste kapus s legínami, ukradnutý tak objemný pre krk, ako aj štýlovú kabelku, ktorá sa chváli, s topánkami BearPaw pre nohy!
[SC: Mediad]

Zdroj: Whowhatwear.com12. Zostaňte v teple aj toasty na oslavách zimného bazénu pomocou mysu zahaleného okolo trupu, ako aj pás na bránku, aby ste ho držali v bezpečí. Čižmy pre chodidlá sú nevyhnutnosťou, alebo by ste sa triasli rovnako ako smrť!
Zdroj: pinterest.com13. Elegantné šaty Cape je nevyhnutnosťou pre jednu z osláv, na ktoré by ste boli požadovaní; Možno by ste to použili na svadobnej udalosti BFF, bolo by pekné!
Zdroj: pinterest.com14. Capes Lehenga sú haute vzory pre svadby zimných časov, ako aj vo forme výdavkov, pokiaľ ide o štýl aj teplo!
Zdroj: Shilpaahuja.com15. Sangeets, ako aj údaje o štýle Mehendi musia obsahovať Capes Lehenga!
Zdroj: pinterest.comdid sa vám páčia naše rôzne koncepty v módnom trende Cape, presne ako ich nosiť, ako aj s čím? Dajte nám vedieť!

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *