Lepšie Papierová páska šaty Forma: part 4 – Tvorba konečnú podobu

Ide o štvrtý príspevok v piatich časť návod na výrobu oblečenia formu papierovej pásky, ktorá skutočne zodpovedá vašim meranie a tvar tela.

Časť 1: Úvod a hmoty Register
Časť 2: Príprava
Časť 3: tejpovaní vonkajšie formulár
Časť 4: Tvorba konečnej podobe
Časť 5: označenie formuláre a prevedenie krytu

Teraz máte svoj vonkajší papierová páska šaty forma urobiť:

Ale ako je to, že je väčšia ako vaše skutočné telesných rozmerov. Snažil som sa na niektoré z mojich šiat na svojom vonkajšom dierne pásky šaty forme, a oblečenie, ktoré mi vyhovujú pokuta boli mimoriadne pevne na formulári šaty. Oblasť, kde je môj krk stretáva ramená bola tiež objemná a nezodpovedali svoju skutočnú podobu dobre.

Tu je pohľad na vnútornej strane formy. Bol som na krátky rebrovaný tkaniny pre tričká, takže to je dôvod, prečo vidíte dve farby tkaniny.

Tu je návod, ako vytvoriť šaty formulár, ktorý sa podľa svojich meraní.

Úplne zakryť vnútro vonkajšie papierové šaty forme s plastových obalov páskou. Možno budete chcieť používať tenšie a lacnejšie druh skôr než hrubou mailového pásku.

Zabaliť plastovú pásku cez okraje formy šaty.

Začal som používať priehľadnú pásku, potom prešiel na oranžovú. Bolo to oveľa jednoduchšie, aby sa chýbajúce miesta s farebnou páskou. Tiež som našiel na sebe lampy hlava mi pomohlo vidieť dovnútra formy šaty.

Teraz chcete trieť veľmi tenkú vrstvu oleja na vnútornej strane formy šaty. dať trochu oleja na handru alebo papierovým uterákom a votrite je všade okolo vnútra na plastovou páskou. Použil som kokosový olej, ktorý myslím, že bol príliš klzký a pokračoval príliš silný. Ja by som navrhnúť snaží tekutého oleja na varenie miesto. Minerálny olej môže byť v poriadku, ale ja by som použiť vazelína – ako kokosový olej, myslím, že by opustiť príliš zvyšky a byť príliš klzký.

S čistou handričkou alebo papierovou utierkou, trieť po celom vnútrajšku formy šaty zotrieť toľko oleja, ako je to možné. Chcete naozaj malé množstvo oleja na plastovou páskou. Ak používate žiadny olej, bude ťažké získať vonkajšiu formu off a vy by ste mohli poškodiť vaše šaty formulár, ale ak budete používať príliš veľa oleja, bude papierová páska nelepí na vnútornej strane formy šaty.

Teraz pokrývajú vnútro formy šaty s vrstvou dierne pásky. Papier páska zmršťuje málo, takže možno budete chcieť nechať medzeru v páse, nechajte uschnúť pásku, a potom vyplniť v oblasti pásu. To by mohlo pomôcť to neskončí príliš krátka. Tiež nechápem vaše páska veľmi vlhká – vlhkejšie pásku zmenší viac.

Má posledné vnútorné šaty forma je 1 cm (3/8 “), kratšie, než je vonkajšia forma z hornej časti krku k základni. Myslím, že dôvod, prečo môj papierová páska zmenšil natoľko, že som mal problémy dostať pásku palicou do plastového pásika, takže mám to vlhkejšie, než je obvyklé, čo spôsobuje, že sa zmršťovať viac ako to vyschne. Ak máte problémy s prevodom vašou pásku palíc, skúste zotretie trochu viac oleja z plastovej pásky, možno s handrou navlhčenou v mydlovej vode. Nenechajte svoju pásku príliš vlhké ako ja.

Nemyslím si, že majú moje šaty tvoria príliš krátka bude spôsobiť problémy, hoci. Realisticky, 1 cm je v rámci tolerancie chýb pri meraní na tele. Jediný okamih, kedy vidím, že to môže byť problém je, keď som prikryť Sloper na moje šaty formu a v tomto prípade môžem len pridať trochu dĺžku mojich vzorov, čo je jednoduchý zmena.

Nechať nahrávať poprsie na koniec, takže máte pásku okolo neho do kotvy.

Môžete buď pridať aspoň jednu vrstvu papierovej pásky na vnútornú stranu, potom posilniť vnútro s rozšírením striekacie peny, alebo pridať niekoľko ďalších vrstiev papierové pásky na vnútornú stranu a preskočte peny.

V mojom predchádzajúcom pokuse robiť sukne formu, rozhodol som sa, že to trvalo šesť vrstiev papierovej pásky pre formu cítiť dostatočne silný na jeho vlastné. Môžete pridať niekoľko vrstiev pásky na vonkajšej strane vášho konečného tvaru po odstránení vonkajší tvar, ktorý je jednoduchšie, než sa snažiť páskou vnútri formy (aspoň pre mňa), takže budete potrebovať aspoň štyri vrstvy pásky na vnútornej strane a dva na vonkajšej strane po odstránení vonkajší tvar. Tiež môžete napchať formulár šaty, aby sa mohla držať svoj tvar. To je dobré využitie pre tento vrece fabric kúsky, ktoré ste sporenia.

Odkazy v tomto príspevku označené hviezdičkou (*) sú affiliate odkazy. Ak kliknete a urobíte nákup, zarobím províziu (bez dodatočných nákladov pre vás).

Bol som unavený, že sa snaží dostať dovnútra moje šaty formulára získať papierovú pásku tam, tak som sa rozhodol pridať iba dve vrstvy papierové pásky na vnútornej strane, a potom posilňovať formulár s expandujúcej pena *. Toto je naozaj špinavá a zakaždým, keď som ju použiť Aj skončiť ničí niečo, čo s ním. Zvyčajne to je moje oblečenie, ale tentoraz som sa dostal trochu na nejakom blízkom nábytku. Raz jeho dostal do niečoho, bude to nikdy odlepovať, takže chráni veľký priestor okolo, kde pracujete, a nosiť staré oblečenie a jednorazové rukavice.

Dôležité je pridať vrstvu peny na vnútornej forme, ale nevypĺňajte formulár úplne kdekoľvek, alebo pena bude mať kam expandovať a bude DISTort tvar vášho šaty, alebo dokonca to prasknúť. Musel som držať formulár šaty v uhle a odkvapkávať penu dole do oblasti hrudníka, pretože sa môže držať hore nohami, aby ste vylodili penu, a ja som tam nemohol dosiahnuť. Existuje niekoľko miest v oblasti hrudníka, kde som nemohol dostať žiadnu penu, ale to nezáleží; Je to stále veľa silných. Snažil som sa aplikovať penu v riadkoch. Potom, čo ste vložili nejakú penu v oblasti, počkajte na trochu, kým sa pena nerozbije trochu a drží sa na papierovú pásku, potom otočte šaty a pridajte ďalšie rady peny do inej oblasti.

Po vytvrdnutí peny (alebo vaša páska je úplne suchá, ak ste jednoducho použili pásku vo vnútri), odrežte vonkajšiu formu a vyberte ho, ako ste urobili, keď ste si vzali papierovú pásku z vášho tela. Možno budete potrebovať starostlivo odrezať vonkajšiu formu s obťažovacím nožom namiesto nožníc. Ak je vaša vonkajšia forma uviaznutá na vnútornú formu, odrezať vonkajšiu formu na viac miestach, aby ste sa uľahčili odstránenie.

Ak ste použili penu, použite nôž na orezanie aj s otvormi.

Teraz pridajte jednu alebo dve vrstvy papierenskej pásky na vonkajšiu stranu finálneho šaty.

Ak chcete, aby ste mohli rezať kusy lepenky, aby ste zmestili otvory v šatnom formulári a lepidlo a páchke ich na mieste. Doterajší stav techniky “funguje naozaj dobre, aby sa vzory pre kartónové kúsky namontula na krk a dosky. Len si ho nalepte cez otvor a stopujte okolo okrajov na tesnenie lisu, potom nalepte vzor priamo na kartón a vystihnite ho. Ak ste utesňovali spodnú časť, môžete nastaviť formulár šaty na kus lepenky a sledovať okolo neho.

Existujú rôzne možnosti na uvedenie šaty na stojan. Môžete umiestniť svoje šaty nad vertikálnym pólom, ako je IV pól * alebo niečo, čo ste urobili z inštalatérskych dielov s t v hornej časti, aby ste podporili ramená, potom veci vnútro šaty, aby sa udržalo správne zarovnané. Ak máte komerčný šaty, ktorý je oveľa menší ako ty a nepoužívali ste penu vo vnútri papierenskej pásky, môžete byť schopní skĺznuť vašu papierovú pásku nad hornou časťou menšej formy.

Vďaka môjmu hojdačke by bolo ťažké dať pól celú cestu nahor cez môj šaty, takže som ho namiesto toho dal na platformu. Lepel som tri vrstvy lepenky a odrezal ich, aby sa zmestili na základňu šaty. Vystrihol som dieru v strede kartónovej základne, aby som sa zmestil na pešo dlhú lepenkovú trubicu (myslím, že to bolo z kotúča plastového obalu) a prilepel trubicu na mieste. Potom som nahradil základňu na spodnú časť šaty s trubicou vo vnútri.

Mám šaty tvar, ktorý som urobil z kúsk z dreva pred mnohými rokmi pre moju prvú formu potrubia. Modila som to trochu pracovať s touto šatnou formou. Pridal som plošinu na vrchol, potom vŕtala dieru a dal do hmoždinky v strede. Hmota je dosť o niečo menšia ako otvor v spodnej časti šaty. Urobil som to preto, že som poznal, že stojan a šaty boli obaja Trochu Wonky a chcel som mať dosť hranie, aby som podložil šaty, aby som si to úroveň. Hlavným účelom hmoždinky je udržať si šaty z pádu z stojana. Zabalil som nejakú tkaninu okolo základne hmoždinky, aby ste udržali tesne na mieste v lepenkovej trubici.

Skontroloval som merania na mojom šatni forme a oni boli len o niečo menšie ako ja, čo z väčšej časti bolo dobré, pretože som plánoval pridať kryt na ňom, ktorý má trochu veľkosti. Pridal som nejaké ďalšie vrstvy papierenskej pásky do pásu, aby som zvýšil veľkosť – mal som svoj papierový pás na trochu tesnej, keď som bol nahradený. Snažil som sa jednu z mojich podprsenky na šaty, aby skontroloval veľkosť pohára, a zistil som, že poprsie šaty bol trochu príliš malý, takže som dal tenkú penovú pohárovú podprsenku na formu, aby som to trochu vložil. Pohárová podprsenka má tiež výhodu vyhladzovania niektorých hrudiek a hrbole na busty.

Ak ste spokojní so svojím šatyom, ako je to, môžete byť v tomto bode urobiť. Pravdepodobne chcete merať z dolného okraja, aby ste vyhľadali označenia, ktoré ste urobili na vonkajšej forme pre pás, pupok a boky, a označte ich na vašej finálnej forme.

Papierové pásky Forms sú tvrdé a klzké, takže som chcel urobiť tkaný tkaninový kryt pre baňa, aby mi dal niečo, aby som našiel. Mám v pláne urobiť nejaký vzor modelu, takže som tiež chcel označiť referenčné čiary na mojom šatni forme podobným ľuďom na komerčnom šatni forme. Ukážem vám, ako som to urobil v mojom ďalšom príspevku, časť 5: označovanie formulára a robiť kryt.

* Odkazy v tomto príspevku identifikované hviezdičkou (*) sú affiliate odkazy. Ak kliknete a urobíte nákup, zarobím províziu (bez dodatočných nákladov pre vás).

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook
Pinterest84
Viac

Linkovaný
Reddit

Vrecko
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Lepšia papierenská páska šaty forma: Časť 1 – Intro a Materialsthis je prvý príspevok v piatich dieloch na výrobu papierovej pásky šaty, ktorý skutočne zodpovedá vášmu MEAa tvar tela. Časť 1: Zoznam úvodov a materiálov Časť 2: Prípravok Časť 3: Vyhľadávanie vonkajšej formy Časť 4: Vytvorenie konečnej formy Časť 5: Označenie …
5. marca 2018in “vzorovanie”

Lepšie papierové pásky šaty formou: Časť 5 – Označenie formulára a výroba krytiny je posledný príspevok v piatich dieloch na výrobu papierovej pásky šaty, ktorý skutočne zodpovedá vašim meraniam a tvarom tela. Časť 1: Zoznam úvodov a materiálov Časť 2: Prípravok Časť 3: Vyhľadávanie vonkajšej formy Časť 4: Vytvorenie konečnej formy Časť 5: Označenie …
17. marec 2018in “vzorovanie”

Lepšie papierové pásky šaty Formulár: Časť 3 – Vylepšenie vonkajšieho formulára je tretí príspevok v piatich dieloch na výrobu papierového pásky šaty, ktorý skutočne zodpovedá vašim meraniam a tvarom tela. Časť 1: Zoznam úvodov a materiálov Časť 2: Prípravok Časť 3: Vyhľadávanie vonkajšej formy Časť 4: Vytvorenie konečnej formy Časť 5: Označenie …
11. marec 2018in “vzorovanie”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *