Modifikácia zamerania.

No, ako môžete alebo nemusíte vedieť, urobil som viac ako 325 vchodov do tohto blogu, takmer každý o šatách. Domnievam sa, že som vyčerpal ostré tvrdenia o neznesiteľných názoroch, rovnako ako chcem rozšíriť zameranie blogu trochu.

V skutočnosti by som rád zaberal banner jedného z najviac nesprávne interpretovaných, rovnako ako nespravodlivo znehodnotené kúsky odevov, ktoré boli chápané chlapcov, ako aj Lady – Spandex Catsuit. Pozrite sa na to – kto by to nechcel nosiť, rovnako ako Stride s istotou kódiánskych ulíc ako Centauri Colossus? Nemôžem si predstaviť okolnosť, ktorá by sa nezlepšila tým, že sa v tomto objaví. Svadby (nevesta, ženícha, družičky, alebo hosť – hej, nie je to čierna!), Pohreby, pohovory úloh, pomenujete to. Nemáte ani požiadavky príslušenstvo; Je to celkom, ako aj samostatné. A veľký bod odmeny – Vzhľadom k tomu, že rukavice sú jednoducho rozvetvené (sú ako palčiaky s plus-one), ak nosíte na stretnutia klienta, nikto sa nepokúšajte žiadate, aby ste napísali alebo ste si poznali poznámky!

Mimochodom, budem stále vydávať o šaty z času na čas, ale verím, že teraz verím na Spandex Catsuit (najmä tí, ktorí majú fantasy ohnuté), bude hlavným zameraním tohto blogu. Ako tento – nie je to neuveriteľná tlač? Absolútne nádherná. Rovnako ako také úspory nákladov, pokiaľ ide o nepotrebné make-up alebo účes!

Bohužiaľ, objavujem veľké množstvo vzorov pre tieto štýly, rovnako ako som sa švihol s spandexom, kožou, pádom, mesh, vinylovým alebo neoprénom, takže bude tam trochu objavovania krivky Predtým, než môžem publikovať fotografie mojich vlastných Katsuit Kreations (nie je to úžasné meno? Zostaňte naladení!

A samozrejme, hlavná časť nového zamerania bude vypracovaná animované narodeninové výkriky GIF. Takže, čitatelia, e-mail mi svoje narodeniny teraz! Len som si žela, aby som sa spojil včas, aby som sa spojil včas, aby som urobil hoppingový zajačik, obrie rýb (alebo snáď banán z “arašidového masla želé” – varovanie, tento odkaz nsfstanity) pre František, ktorý mal šťastie Narodil sa dnes, aprílový deň …

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Kedy je problém nie je problém? Keď je to príležitosť.Febary 26, 2009
Veril som, že by ste mali zasvätiť 20, 2007
Duplika, ako aj vyhlásenie o zásadách 15, 2008with 214 komentárov

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *