Two-tón, vždy dva-tón

Toto je také veľké šaty (z popola). Neviem, čo ide o dva-tónové vzory, ale milujem ich. Možno je to kúpiť jeden, dostať jednu voľnú tkaninu mentalitu, alebo možno nie som-tak-podvedome hľadať ospravedlnenie na kúpu jedného dvorov rezy ozdobných tkanín, ale dať hranicu alebo ramenný kus alebo čokoľvek na šaty, ktoré odôvodňujú HODINY AGONIZUJÚCEHO PRÍSTUPU A MÔŽETE URČIŤ, KTORÉ MÔŽE ZÍSKAJÚ MÔŽE POTREBUJE MÔJ POTREBUJE MÔŽE MÔŽE DOSÍŤ MÔJ POTREBUJÚ MÔŽE.

Milujem tenký plášť na pravej strane – nie, že hraničná tlač s šťastným klobúkom nie je krásna, ale puzdro sa zdá viac sezóny-vhodné pre mňa práve teraz. Rád by som to urobil v hnedej s hlbokým tekvicovým oranžovým pre horný kontrast, alebo dokonca hnedý a krém.

Samozrejme, že problém s mojou novou fixáciou na Brown je, že mám kŕčovitý čas, ktorý sa snaží nájsť pravé topánky-to-go-s-hnedé. Prečo je to tak ťažké nájsť hnedé topánky, ktoré nemajú hlúpe kovové detaily, hrozné gumové bicykle-pneumatiky podrážky, alebo sú Pinchy? Čokoľvek, čo je dokonca priechodné, má tri-a-pol palcovú päty, ktoré, ľúto, nemôžem robiť (no, nemôžem urobiť viac ako hodinu). Prečo ma niekto najprázdne na dizajn topánky, pýtam sa? (Skutočnosť, že nemôžem nič kresliť, ale Amoebas by nemal faktorovať – ​​Som si istý, že som mohol mať jeden z tých identifikovaných umelcov mi pomôcť.) Sú to najbližšie, čo som našiel na “pravú topánku” …

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Motory v PocketBook [UPOZORNENIE: Dlhý vstup] 2. júl 2007
Desať vecí, ktoré budem robiť hneď, ako sa dostanem do ITDecember 11, 2008with 64 Komentáre
A topánky.October 22, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *