11 spôsobov, ako smrek svoj domov tento pokles

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Zakaždým, keď na jeseň sezóny valí okolo, cítim, že potrebujem zmenu, ako keď som chystá ísť späť do školy, aj keď to bolo-Gaspé vekové kategórie, pretože mám. ale aj keď nemám prosiť moju mamu na mega-pack z Crayola pastelky a horúce nové oblečenie pre túto prvý deň v škole, ja si zaslúži trochu sprucing-up, že jo? Najlepší spôsob, ako to urobiť, je vo svojom hniezde! Ak máte pocit, že rovnaké pádu svrbenie po zmene, potom sa pozrite sa na tieto 11 spôsobov, ako smrek si svoje miesto na jeseň:

Tento príspevok môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Urob si svoj domov pripravení na jeseň

1. Paint jeden stenový Ľahko najdramatickejšie zmena, ktorú môžete urobiť, bez toho aby najímať dodávateľa je maľovať, keď budete potrebovať masérka potom! vyzdvihnúť si izbu a len jednu stenu. Boom! Zmena okamžité a nová farba inšpirovať celú izbu.

2. Zamerajte sa Whole Lotta nič –

Ak ste chytrí, môžete si vytvoriť svoj vlastný drevené rámy, ale ak budete potrebovať nejakú pomoc, pozrite sa Etsy.com zbierok rámu. Rámy, sans fotografií a sklo, môžu fascinujúce opatrenia na stene, najmä ak obsahujú jednu alebo dve nečakané farby. zvoliť rôzne tvary a textúry pre maximálnu architektonického záujmu. Len uistite sa, že položiť rámy na podlahu nájsť perfektné usporiadanie pred nástupom na stenu s klincami.

3. Vankúš boj –

Rozlúčte sa starý a unavený vankúšiky, či už na posteli alebo pohovke, a swap je s pádmi inšpiroval farbami a potlačami pre jednu z najrýchlejších a najlacnejších spôsobov, ako upgradovať svoje miesto.

4. Go green-Často sme si na jar je na pestovanie, ale dať vaše miesto facelift s nejakým šťastným greenage. Niekoľko veselé rastliny umiestnené okolo obytného priestoru sa okamžite pridať teplo a život.

5. hodiť na zem, nový koberec kotvami do miestnosti a môže udávať tón farby, tlač alebo tvar. nájsť pádu stredobodom koberec, aby okamžite zmeniť váš izba je atmosféra, ktorá sa práve môže tiež inšpirovať nábytku preusporiadanie.

6. Vytvorte si vlastné happy hour –

Vybudovanie mini-bar v živých alebo bezprostredne jedálňou inšpiruje zábavné, pri odpovedi na túto chladný jesenný vzduch, ktorý nás chce pohárik niekde útulný. len pár políc s okuliarmi, vín a likérov či bare stojanu one-stop-shop môže ľahko premeniť roh. Ak ste pevne na miesto, skúste ročník nápoj vozík na kolieskach s starožitný zrkadlovým stolovú pre chuť starého Hollywoodu glam.

7. vyčistiť neporiadok-Spring môže byť inštinktívna čas pre čistenie, ale môžete ľahko dať svoj domov pocit sviežosti po páde tým, že sa organizovaný. pokúsiť obchody, ako je Marshallove a HomeGoods aby zásobili roztomilé box organizátormi, ktorý bude jesť vaše ďalšie papiere, časopisy a predmety, ktoré nemajú miesto na vaše stoly a písacím stolom.

8. Svetlá, kamera, akcia-typ osvetlenia u vás doma nastaví náladu rýchlejšie ako nejaká pieseň, parfum alebo hodiť vankúš môže. Všetci vieme, že vyzerajú skvele v zlatom osvetlenia, takže sa uistite, že máte lampu alebo dve, ktoré emituje žiara zaslúžia svoj vlastný detailné. Niekedy je táto zmena úplne nový lampy a inokedy je to tak jednoduché, ako nové žiarovky. Ak je to druhé, skúste edwardiánské žiarovky, ktoré robia veľký comeback, že perfektné žiara.

9. Tuck seba do happy-Je vaša prehoz pastel, biele alebo svetlé? Swap to na jeseň s útulným novým tlačovým alebo farebný tón, ktorý zápas, čo vidíte vonku: zlatá, hrdzu a / alebo lesné zelené odtiene.

10. Hang, čo máte radi –

Urobte si prechádzku okolo svoje miesto a analyzovať vaše steny. Ak nemáte absolútne milovať a ctiť všetko visí na nich, potom teraz je ten pravý čas na zmenu. Urobte si čas nájsť umelecké dielo, alebo zaujímavom zrkadlo, ktoré nevyhnutne vyžaduje, aby vás, a nahradiť čokoľvek visel za sakra to so svojím novým milostný vzťah.

11. Späť do školy-Získajte späť k základom s dobrou ol’tabule. Preč sú dni, úzkosti z riešení aritmetických problémov, na tabuli v prednej časti triedy, a tu sú dni, ktoré majú zábavné priestor, ktorý môže meniť s každú minútu. Zarámované tabuľa je rovnako zábavné ako maľovanie jeden na stene, keď to vaša fantázia.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Ak chcete potvrdiť predplatné, skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *